Jak to było od początku?

Ama-Wid Service powstał w roku 2013. Siedziba firmy znajduje się pod Płockiem — Maszewo Duże ul Słowackiego 5. Posiadamy także filię we Włocławku na ul. Spółdzielczej 10. Od początku istnienia firmy naszym priorytetem stało się dostarczanie usług najwyższej jakości. Chcieliśmy, aby klienci, którzy do nas trafią, zawsze wracali i polecali nas dalej. Udało nam się osiągnąć ten cel, a dzisiaj marka Ama-Wid Service broni się sama.

Nie znaczy to bynajmniej, że osiedliśmy na laurach, wciąż doskonalimy swoje umiejętności w obsłudze, naprawie i konserwacji wózków widłowych, podnośników koszowych i teleskopowych oraz pozostałych urządzeń transportu bliskiego, o których więcej można dowiedzieć się z odpowiednich zakładek na naszej stronie.

Rozwiązania, innowacje które się liczą!

Ama-Wid Service zdecydował się na wdrożenie autorskiego systemu napawania, wytaczania otworów i czopów bez konieczności demontażu wszystkich elementów i podzespołów maszyn. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikasz transportu uszkodzonych podzespołów do specjalistycznego warsztatu obróbki skrawaniem. Maszyny budowlane, dźwigniki, żurawie oraz ich osprzęt nie musi opuszczać placu budowy. Aby maksymalnie ułatwić pracę naszych klientów i zminimalizować przestoje spowodowane problemami z ogumieniem w wózkach widłowych, nasi technicy serwisu za pomocą prasy mobilnej są w stanie dojechać do każdego Klienta i wymienić opony.

Rozszerzając wachlarz naszych usług, zdecydowaliśmy się na świadczenie przeglądów wózków, podnośników i pozostałych maszyn z wpisem (Urząd Dozoru Technicznego). Jest to gwarancją jakości, na jaką mogą liczyć klienci decydujący się na nasze usługi. Klient, który wybiera Ama-Wid Service, ma świadomość, że otrzymuje pełen profesjonalizm w doborze części i wykonanych usług. Począwszy od serwisu, konserwacji, przez remonty generalne, a na wpisach do UDT skończywszy.

Współpraca

Współpracujemy jedynie z renomowanymi markami, pośród których można wymieć: Komatsu, Kalmar, Hyundai, Mistsubishi, Nissan, Heli, Linde, Jungheinrich, Toyota, HC, Clark, Still, Yale, Manitou,Dieci, New Holland, Haulotte, Merlo, JCB, Cenie, JLG, CAT,HIAB, FASSI,HMF, PALFINGER,ATLAS,BUMAR, BIZZOCCHI. Nasz wykwalifikowany dział sprzedaży pomoże w podjęciu decyzji i odpowie na wszystkie pytania, które nurtują klienta.

Jeżeli jeszcze nie mieliście Państwo okazji, skorzystać z naszych usług serdecznie zachęcamy, jesteśmy dostępni w godzinach od 8 do 16, a w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 881228241.

Natomiast wszystkim naszym obecnym klientom — Dziękujemy za zaufanie! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Kontakt

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Pozostajemy do dyspozycji Naszych klientów.

Kontakt