Tulejowanie, napawanie i wytaczanie

Nie zwlekaj z naprawą!

Otwory to nieodłączny element niemal każdej maszyny czy urządzenia. Każdy z nich spełnia ściśle określoną rolę, co pozwala na prawidłowe działanie całego zespołu elementów. Często jednak otwory narażone są na działanie wielu negatywnych czynników tj. ich wyrobienie, zdeformowanie,  wybite gniazda, spękanie oraz pojawienie się niebezpiecznych luzów, na skutek długotrwałej lub wadliwej pracy maszyny w przemyśle ciężkim . Poprzez napawanie i przetaczanie rozbitych otworów za pomocą specjalistycznego urządzenia wykorzystując w pełni mobilną technologię jesteśmy w stanie osiągnąć likwidację niepożądanych luzów w połączeniach. Wytaczanie i napawanie trwa zaledwie kilka godzin, po których maszyna może wrócić do pracy. Z doświadczenia wiemy , im szybciej zostanie podjęta interwencja serwisu, tym mniejszy jest koszt całej operacji.

Napawanie

Wielokrotnie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie obrabianym elementom czy zespołom elementów nie wystarczy zastosowanie obróbki jako jedynego rozwiązania. Oprócz samego procesu wytaczania z użyciem maszyny mobilnej w pełni zautomatyzowanej  i dzięki specjalistom spawalnictwa jest wykorzystanie napawania ( metoda MAG), czyli pokrywania warstwą metalu obiektów w celu powrotu do wymaganego nominału.

Wytaczanie

W profesjonalnych serwisach standardem jest korzystanie z mobilnych wytaczarek, które umożliwiają przeprowadzenie naprawy nawet na placu budowy, praktycznie od ręki. Poprzez obróbkę skrawaniem na mobilnej wytaczarce nasz doświadczony personel potrafi wyeliminować niepotrzebne luzy w połączeniach przegubowych ramion i wysięgników, łyżek koparek, spycharek do nominalnych wymiarów które są idealnie okrągłe i gładkie.

Kontakt

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Pozostajemy do dyspozycji Naszych klientów.

Kontakt